Samsung LED View Cover - Etui Samsung Galaxy S20+ (White)
zoom_in
  • Samsung LED View Cover - Etui Samsung Galaxy S20+ (White)
  • Samsung LED View Cover - Etui Samsung Galaxy S20+ (White)

Samsung LED View Cover - Etui Samsung Galaxy S20+ (White)

171,00 zł
Brutto
Samsung LED View Cover to wielofunkcyjne etui, które pozwala przechowywać karty w wewnętrznej kieszeni, a dodatkowo wyświetla powiadomienia LED na zewnątrz. Na przedniej pokrywie diody LED informują o połączeniach przychodzących, wiadomościach i aktualnej godzinie. Po prostu naciśnij przycisk zasilania telefonu z zamkniętą obudową, aby uzyskać wszystkie informacje.Powiadomienia na bieżącoOdbieraj połączenia i otrzymuj powiadomienia dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED na etui. Możesz nawet przypisać niestandardowe ikony do swoich kontaktów, aby w zabawny sposób wykorzystać identyfikator dzwoniącego.Miej to pod rękąMiej zawsze ważną kartę bankową przy sobie, wsuwając ją do kieszeni na kartę wewnątrz okładki. Ulepszona ochronaKonstrukcja zapewnia wysoki poziom ochrony dla całego...
Ilość
check Dostępny

Samsung LED View Cover to wielofunkcyjne etui, które pozwala przechowywać karty w wewnętrznej kieszeni, a dodatkowo wyświetla powiadomienia LED na zewnątrz. Na przedniej pokrywie diody LED informują o połączeniach przychodzących, wiadomościach i aktualnej godzinie. Po prostu naciśnij przycisk zasilania telefonu z zamkniętą obudową, aby uzyskać wszystkie informacje.

Powiadomienia na bieżąco
Odbieraj połączenia i otrzymuj powiadomienia dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED na etui. Możesz nawet przypisać niestandardowe ikony do swoich kontaktów, aby w zabawny sposób wykorzystać identyfikator dzwoniącego.

Miej to pod ręką
Miej zawsze ważną kartę bankową przy sobie, wsuwając ją do kieszeni na kartę wewnątrz okładki.

Ulepszona ochrona
Konstrukcja zapewnia wysoki poziom ochrony dla całego urządzenia, a zastosowany materiał sprawia, że telefon wyjątkowo dobrze leży w dłoni.
EF-NG985PWE
6 Przedmioty

Arkusz danych

Kolor bazowy
Biały
Materiał główny
Tworzywo sztuczne
Funkcjonalność
Ochrona tyłu i boków
Kompatybilność
Samsung Galaxy S20+
Typ
Etui
Rodzaj gwarancji
Rękojmia 3 m-ce
Wzór
Gładki
Rodzaj etui
Z klapką

Szczegółowe odniesienia

16 w tej kategorii

Speck Presidio...

Presidio® Perfect Clear with Glitter to przezroczysta konstrukcja, odsłaniająca wszystkie walory...
129,00 zł